Apie mus

Savo veiklą pradėjome maždaug nuo 1995 m. Dalyvaujame gyvosios istorijos, eksperimentinės archeologijos renginiuose. Organizuojame edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus grupių ir sugebėjimų vaikams ir suaugusiems pagal sertifikuotą Tautinio paveldo tradicinio amato mokymo programą „Senovinė puodininkystė ir žaislininkystė, keramikos pagrindai“. Su edukacine programa galime atvykti ir pas Jus.

Turime paruošę ir šiuolaikinės keramikos įvairios trukmės ir pobūdžio užsiėmimų programas: valandos-kelių trukmės trumpas pamokėlės, dienos ar kelių dienų renginius. Jų metu supažindiname su molinių dirbinių gamybos procesu nuo molio paruošimo lipdymui iki puodų išbandymo valgio gamybai ar pritaikymo kitiems poreikiams.

Vedame ir Neformalaus vaikų švietimo molio keramikos užsiėmimus. Kiekvieni metai renkame mokinius į grupes prieš rugsėjį ir prieš sausio mėn.

Šiltojo sezono metui turime parengę edukacinę programą duonos papločio (plunciaus) kepimui ant molinio pado ir košės virimui moliniame puode gamtoje. Galime atvykti pas Jus

Nedideles grupes, šeimas galime priimti vasaros sezono metu edukacijai į sodybą. (www.kitoksvitosukis.lt)

Susitikime tiesiog palipdyti, ar išsikepti duonos paplotį.

Edukacijos

Neformalaus vaikų švietimo užsiėmimai pradinukams

img

Suaugusiems, tėvams su vaikais, jaunimui

img

Kultūros paso edukacijos

img

Plunciaus kepimas

img