Neformalaus vaikų švietimo užsiėmimai pradinukams

Programa „Senoji ir šiuolaikinė molio keramika 1-4 kl“ skirta neformaliam mokinių užimtumui organizuoti, nukreipta į asmenų laisvalaikio kūrybingos saviraiškos būdų praturtinimą.

Užsiėmimais siekiama praktiškai supažindinti su molio keramikos galimybėmis, šio darbo technologijomis, iš kurių dalyviai kurs erdvinius, plokštuminius konstruktus: įvairias formas, konkrečius daiktus, meninius kūrinius, turinčius vaizduotės ir konkrečios paskirties aspektus. Ugdytiniai savo kūrybai naudos įvairias molio keramikos priemones ir medžiagas, susipažins su keramikos istorija nuo pat jos ištakų iki šių laikų, su įvairiais molio keramikos kūriniais. Bus sudarytos sąlygos įgyvendinti savo sumanymus, realizuoti artimiausios aplinkos poreikius.

Programa vykdoma Šiose įstaigose: Ukmergės raj. Siesikų pagr. m-kla, Ukmergės „Šilo progimnazija“, Ukmergės Tolerancijos centras

Nemokamam finansavimui gauti renkamos grupės du kart metuose rugpjūčio mėn – rugsėjo pirmoje savaitėje ir gruodžio mėn – sausio pirmoje pusėje.

Užsiėmimų 1 mėn kaina 20 eur.

Susisiekite:

+37067449735

Edukacijos

Neformalaus vaikų švietimo užsiėmimai pradinukams

img

Suaugusiems, tėvams su vaikais, jaunimui

img

Kultūros paso edukacijos

img

Plunciaus kepimas

img